OGÓLNOPOLSKI KONKURS "WZOROWA GMINA"

INFORMACJE O ORGANIZATORZE KONKURSU "WZOROWA GMINA"

            Szanowni Państwo. Jako spółka "Wzorowi Polska"  jesteśmy Organizatorem Konkursu „Wzorowa Gmina”, który w Polsce realizowany jest od ponad pięciu lat. Nagroda Zwycięzcy - bo tak nazywana jest "Statuetka Wzorowych"- przyznawana jest przez Kapitułę wspólnie z Forum Ekspertów samorzadom, które wyróżniają się tworząc klimat przyjazny mieszkańcom i przedsiębiorcom. 

         Pomysł na realizację Konkursu jest efektem wieloletniej współpracy z Wójtami, Burmistrzami oraz Prezydentami miast.  Opisując ich ciężką pracę dowiedziuałem się jak wiele energii siły motywacji i zrozumienia jest potrzebne, aby zrealizować nawet prosta z pozoru inwestycję. W kwartalniku „Życie Regionów” postanowiliśmy wspólnie z Władzami Wojewódzkimi oraz przedstawicielami Powiatów prezentować najlepsze samorządy, przyznając im  Tytuł "Wzorowa Gmina". Swoim zasięgiem obejmujemy całą Polskę, a konkursy organizujemy cyklicznie.


        Towarzyszy nam idea „Ucz się od najlepszych”! To właśnie takie miasta i gminy mają być wzorem dla innych samorządów, szukających nowatorskich rozwiązań w różnych dziedzinach życia publicznego, m. in:  edukacji, służbie zdrowia i opiece społecznej, gospodarce, bezpieczeństwie, ekologii czy sporcie. Włodarze Miast i Gmin z długoletnim stażem mają natomiast szansę dołączyć do grona osób, którym Kapituła przyznaje  tytuł "Wzorowego Samorządowca".

 

       Zachęcamy do współpracy, zapewniając wzorowo przeprowadzoną weryfikację kandydatów i towarzyszącą Konkursowi "Wzorowa Gmina" obszerną kampanię promocyjną.

 

Dyrektor Konkursu

Redaktor Naczelny

Życia Regionów

 

Artur Świtoń

Copyright Nazwa.pl