OGÓLNOPOLSKI KONKURS "WZOROWA GMINA"

FILMY Z GALI WZOROWYCH

Warto to zobaczyć

Drodzy Państwo, jest nam miło zaprosić do obejrzenia relacji z wręczenia nagród w Konkursie "Wzorowa Gmina" dla najlepszych samorządów Aglomeracji Warszawskiej. Gala Finałowa odbyła się w Hotelu Gromada w Warszawie 11 lutego 2019 roku. Była zwieńczeniem wieloletniej pracy wójtów i burmistrzów. Gminy na Mazowszu stale się rozwijają, wprowadzają nowoczesne rozwiązania i starają się podnosić jakość życia mieszkańców. Film zrealizował operator Cezary Chądzyński.

ZAPRSZAMY NA SEANS

W muzealnym stylu

Szanowni Państwo, tym razem zapraszamy do obejrzenia produkcji filmowej zrealizowanej w przepięknie odnowionej, starej stolarni, która jest częścią Muzeum Śląskiego w Katowicach. To położone w centrum stolicy Górnego Śląska miejsce, jest prawdziwą perełką goszczącą od tego roku najważniejsze imprezy. Do takich zaliczyć też trzeba Galę Wzorowych, czyli wręczenie nagród 'Wzorowa Gmina" Województwa Śląskiego.  Było śląsko, ciekawie i artystycznie. Film powstał przy współpracy realizatora TVP Cezarego Chądzyńskiego

w jakości HD, w formacie 16:9. 

FILM TEN CIĘ ZACHWYCI...

Gala w Hotelowym Stylu

Drodzy Kinomani, to już 9-ta odsłona Konkursowej Rywalizacji. Tym razem poznaliśmy najlepszych z Regionu Lubuskiego. To film z wręczenia nagród „Wzorowa Gmina” jakie przyznano w Zielonej Górze dla najlepszych samorządów.  Galę zorganizowano w hotelu Ruben. Reprezentujący Panią Marszałek  Elżbietę Polak - dyrektor Sławomir Kotylak, wręczył statuetki zwycięzców kilkunastu wójtom i burmistrzom. Impreza była doskonałą okazją do podsumowania wieloletniej pracy na rzecz samorządu, która owocuje rozwojem zachodniej części Polski. Film powstał przy współpracy realizatora TVP  Cezarego Chądzyńskiego w jakości HD, w formacie 16:9. 
                                             ZAPRASZAMY NA FILM

Gala na wesoło

Szanowni Państwo, miło nam zaprezentować niepowtarzalną produkcję filmową z wręczenia nagród "Wzorowa Gmina" dla samorządów woj. Świętokrzyskiego. Galę zorganizowano w historycznej Sali Luna Targów Kielce, w której przez lata nagradzani byli zdobywcy medali międzynarodowych wystaw. Reprezentujący Marszałka Adama Jarubasa sekretarz województwa Bernard Antos, wręczył tytuły dla najlepszych kilkunastu samorządów Regionu Świętokrzyskiego. Impreza była okazją do podsumowania wieloletniej pracy wójtów, burmistrzów i prezydentów miast, którzy swoimi pomysłami i działaniami przyczyniają się do rozwoju województwa. Film powstał przy współpracy realizatora TVP Kielce Cezarego Chądzyńskiego w jakości HD, w formacie 16:9.
                                                   PROJEKCJA JUŻ SIĘ ZACZYNA

Świąteczna Gala
Szanowni Państwo, miło nam zaprezentować kolejną produkcję filmową z Gali Wzorowych. Tym razem imprezę zorganizowano w białostockim Pałacu Branickich. Na kilka dni przed wigilią 2017 roku Marszałek Jerzy Leszczyński wręczył tytuły „Wzorowa Gmina” dla najlepszych samorządów Województwa Podlaskiego. Impreza była doskonałą okazją do podsumowania wieloletniej pracy wójtów, burmistrzów i prezydentów, którzy swoimi pomysłami przyczyniają się do rozwoju Regionu. Film powstał przy współpracy realizatora TVP Cezarego Chądzyńskiego w jakości HD, w formacie 16:9.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Najdłuższa produkcja

Ciekawa i wnosząca dużo wiedzy o regionie – tak można opisać film z Gali Finałowej Konkursu „Wzorowa Gmina Woj. Dolnośląskiego. Materiał nagrany został we wrześniu 2017 r. i przedstawia filmowe opowieści o nagrodzonych samorządach, wypowiedzi Marszałka Cezarego Przybylskiego i Starosty Romana Potockiego, a także gorące opinie nagrodzonych wójtów i burmistrzów. Gala Finałowa odbyła się w Hotelu „Topacz” w Ślęży k/Wrocławia.  Ze względu na duże zainteresowanie Konkursem – nagrody wyjątkowo odebrało aż 19 miast i gmin z Dolnego Śląska. Film w oparciu o scenariusz Redaktora Naczelnego Życia Regionów - Artura Świtonia,
 zrealizował operator obrazu Cezary Chądzyński.

                                               JEST CO OGLĄDAĆ

Kolejny film do kolekcji
Miło nam zaprosić Państwa do obejrzenia relacji z wręczenia nagród w Konkursie "Wzorowa Gmina" dla najlepszych samorządów Województwa Podkarpackiego. Gala Finałowa w Hotelu Bristol była zwieńczeniem i docenieniem wieloletniej pracy wójtów i burmistrzów, którzy realizując projekty zakończyli liczne inwestycje w infrastrukturę drogową, komunalną, oświatę czy kulturę. Ich działania stale poprawiają komfort życia mieszkańców miast i gmin. To dzięki pracy lokalnych samorządów Region Podkarpacki nabiera przyśpieszenia. Film zrealizował operator obrazu Cezary Chądzyński
                                             ZAPRASZAMY NA SEANS
Nie można tego przegapić

Zachęcamy Państwa do obejrzenia pełnometrażowej produkcji, obrazującej przebieg Gali Wzorowych zorganizowanej w Pałacu Poznańskich w Łodzi. Podczas imprezy wręczono tytuły „Wzorowa Gmina” dla najlepszych samorządów, które swoimi działaniami, realizacją pomysłów oraz współpracą z przedsiębiorcami w wybitny sposób przyczyniły się do rozwoju Województwa Łódzkiego. To było wielkie święto, które swoją obecnością zaszczycili Marszałek Województwa Witold Stępień oraz Przewodniczący Konwentu Powiatów Województwa Łódzkiego Starosta Piotrkowski Stanisław Cubała. Film zrealizowano przy współpracy realizatora TVP Cezarego Chądzyńskiego w jakości HD, w formacie 16:9.

UDANEGO SEANSU

Szanowni Państwo
Prezentujemy film z Gali Wzorowych, jednej z najwspanialszych imprez zrealizowanych w ostatnim okresie w Województwie Małopolskim. Wręczenie nagród "Wzorowa Gmina" było wielkim Świetem Samorządu, doceniającym wysiłek wójtów, burmistrzów oraz prezydentów miast wkładany w rozwój małych ojczyzn jakimi zarządzają. To dzięki ich kreatywnemu patrzeniu w przyszłość zrealizowano szereg inwestycji i programów edukacyjnych, podnoszących poziom życia mieszkańców. Tym razem najlepsi spotkali sie w przedwojennym Hotelu Europejskim w Krakowie. Nagrody wręczył wicemarszałek Województwa Małopolskiego Grzegorz Lipiec.
  
MIŁEGO OGLĄDANIA
Drodzy Internauci
To już kolejna produkcja prezentująca wielkie Świeto Samorządu jakim była Gala Wzorowych woj. Warmińsko-Mazurskiego. Tym razem najlepsi spotkali sie w przepięknie położonym hotelu Omega w Olsztynie. W uroczystościach uczestniczyli: Marszałek Województwa Gustaw Marek Brzezin, Dyrektor Generalny Urzędu Wojewódzkiego w Olsztynie Paweł Żukowski oraz Prezes Związku Gmin Warmińsko-Mazurskich Stanisław Trzaskowski.  
 WARTO OBEJRZEĆ
Pierwsza taka produkcja
Prezentujemy film pokazujący wręczenie Nagród "Wzorowa Gmina" woj. Świętokrzyskiego. Finałowa Gala odbyła się w Sali Lambda Centrum Kongresowego Targów Kielce. Nagrody wreczali: Wiceminister Gospodarki Arkadiusz Bąk oraz Wicemarszałek woj. Świętokrzyskiego Kazimierz Kotowski. Film zrealizowano przy współpracy operatora obrazu TVP Cezarego Chądzyńskiego.
ZAPRASZAMY NA FILM

Copyright Nazwa.pl