Adres: 25-133 Kielce, ul. Rajtarska 47   Telefon: 576-544-990

            

Jesteś tutaj: FILMY

FILMY

PREZENTUJEMY PRODUKCJE FILMOWE Z WRĘCZENIA NAGRÓD "WZOROWA GMINA" ZREALIZOWANYCH  W RÓŻNYCH REGIONACH POLSKI

Gala Złotej Siódemki w Kielcach 

W 2023 roku zrealizowaliśmy Konkurs na Dolnym Śląsku. Uroczysta Gala odbyła się we Wrocławiu z udziałem 15 najlepszych samorządów. 

Drugim wielkim finałem w 2019 roku było podsumowanie projektu WZOROWA GMINA dla Województwa Łódzkiego, na uroczystej gali nagrodzono tez najlepszy samorząd z małopolski. Przygotowywane produkcje filmowe były ciekawe, szczegółowe i zachęcające do działania. Trzeba to obejrzeć.

W 2019 rok weszliśmy nagradzając najlepszych z Aglomeracji Warszawskiej. To subregion Województwa Mazowieckiego. Złożony z 70-u samorządów skupionych wokół Stolicy. Gala odbyła się w popularnym "Domu Chłopa" czyli Hotelu Gromada w Warszawie

 

Najbardziej nietypowy Region Polski, gdzie mieszają się Turystyka z Gospodarką i Kulturą to bez wątpienia Województwo Śląskie. Niemal w każdym zakamarku tej pięknej ziemi Organizatorzy dostrzegli potencjał. Nagrody wręczono na Gali Wzorowych zorganizowanej w Muzeum Śląskim w Katowicach.  

W połowie 2018 roku zrealizowny został przez Zespół Życia Regionow Kolejny duży Projekt. To Gala Wzorowych dla samorządów Województwa Lubuskiego.  

Po kilku latach wróciliśmy na Ziemię Świętokrzyską, by ponownie wręczyć Tytuły Liderów. Tym razem Laureatów było zdecydowanie więcej, ale i zaprezentowane osiągnięcia należały do wybitnych. Tradycyjnie Gala Wzorowych zorganizowana zostala w Targach Kielce.

W prawdziwie świątecznej atmosferze wręczono nagrody Wzorowych dla samorządów Ziemii Podlaskiej. W pieknych salach Pałacu Branickich, którym obecnie zarządza Akademia Medyczna w Białymstoku tytuły Wzorowa Gmina wręczył najlepszym Marszałek Województwa Jerzy Leszczyński.

Dolny Śląsk był jednym z największych Regionów Polski, gdzie zrealizowaliśmy Konkurs "Wzorowa Gmina" To byla jesień 2017 roku. Nagrody Laureatom wręczał  Marszalek Województwa Dolnośląskiego Cezary Przybylski, a Galę zrealizowano w odnowionym niedawno Zamku Topacz koło Wrocławia.  

Kolejny rok rozpoczęliśmy od wręczenia Nagród w Województwie Podkarpackim. Ten stale rozwijający się Region Polski jest jednym z najpiękniej położonych we wschodniej Polsce. Galę zorganizowano w samym centrum Rzeszowa w kwietniu 2017 r. w Hotelu Bristol.

Rok 2016 był jednym z najlepszych dla Polskiej Gospodarki. Sprawdziliśmy wówczas kondycję samorządow w centralnej części kraju - w Województwie Łódzkim. Nagrody Wzorowa Gmina wręczone zostały przez Marszała Województwa  - pana Witolda Stępnia w historycznie najpiękniejszym budynku Łodzi - Pałacu Poznańskich.  

Małopolska była kolejnym Regionem, gdzie nagrodzono najlepsze samorządy. Tym razem Laureaci Konkursu "Wzorowa Gmina" gościli w jednym z najstarszych krakowskich hoteli - położonym w samym centrum miasta Hotelu Europejskim. To był czerwiec 2016 r.

Tak wyglądała druga produkcja zrealizowana przez Życie Regionów. Tym razem nagrody wręczono dla najlepszych miast i gmin Województwa Warmińsko-Mazurskiego Gala Wzorowych odbyła się w marcu 2016 roku w Hotelu Omega nad jeziorem Ukiel w Olsztynie.

To była pierwsza Produkcja zrealizowana przez Pomysłodawców Konkursu. Powstała w październiku 2015 roku w Sali Luna Targów Kielce, i prezentuje Laureatów I Edycji Konkursu "Wzorowa Gmina" z Województwa Świętokrzyskiego, gdzie wszystko się zaczęło... To był październik 2015 r.